Interiéry s fantazií

Tvořit interiéry splňující i ty nejodvážnější představy klientů, to je splněný sen Jiřího Tauera, zakladatele a majitele firmy TAUER habitat.

„Máme dnes už doslova portfolio spokojených zákazníků, kteří věří a sdílejí s námi myšlenku, že nábytek není spotřební věc. Že je to něco, co vytváří hezký domov a zázemí. Právě tohle je zásadním impulsem pro naši dílnu vymýšlet a vytvářet stále nové výrobky, které jsou vždy originály. Nevyrábíme snadno zaměnitelné prefabrikáty,” vysvětluje filosofii firmy pan Tauer. Jedním dechem pak dodává, že firma má náročné zákazníky jak zde v Česku, ale také oslovuje klienty z Německa a Rakouska.

Na počátku každé zakázkové výroby stojí seznámení se s klientem a jeho vizemi, touhami, jak chce daný prostor využít,” popisuje pak samotný proces realizace interiérů a výroby. “Vždy důkladně zmapujeme požadavky zákazníka, abychom mu mohli vytvořit nábytek podle jeho fantazie. Za každým vyrobeným kusem se proto skrývá příběh. Příběh o důvěře a jedinečnosti každého našeho klienta. Skutečně je to tak, co člověk, to jedinečný nápad,” popisuje Jiří Tauer svou práci. Devízou dílny Tauer Habitat podle něj je, že její řemeslníci umí sny klientů posouvat dál a realizovat je. Poradit jim funkční řešení. “Ve firmě táhnou všichni zaměstnanci za jeden provaz, jsme jako jeden muž. Právě pocit sounáležitosti a spolehlivosti je pak to, co nám získává v očích klientů důvěru a ochotu s námi jejich sny a fantazie sdílet,” doplňuje s úsměvem pan Tauer. Jeho tým srší kreativitou. Nevěříte?