Nejčastější dotazy

„Za jak dlouho můžeme očekávat realizaci interiéru?“

Za 6 týdnů od uzavření smlouvy.

 

„Kolik to bude stát?“

Každá cenová nabídka se vytváří klientovi na míru, proto se ceny zakázku od zakázky liší. Naše interiéry však začínají na částce 100 000,-.

 

„Co obsahuje designérský návrh?“

Námi vytvořené designérské návrhy řeší vaše materiálové požadavky a barevnost, funkční požadavky i interiérové doplňky, vše ve vámi zvoleném stylu. Konkrétně obsahuje:

  • Několik návrhů dispozičního řešení interiéru – rozmístění nábytku, členění prostoru, rozvržení osvětlení i zásuvek, návrh dveří a podlahy.
  • Profesionální vizualizaci zvoleného dispozičního řešení – doporučené materiálové a barevné schéma, design nábytku včetně rozvržení úložných prostor.
  • Výkresy pro výrobu vybavení – technické výkresy nábytku, které slouží k výrobě vybavení.

 

„Kde si můžu prohlédnout vzorky materiálů?“

Vzorkovníky všech námi používaných materiálu najdete v naší kamenné pobočce v Klimkovicích. Po telefonické nebo osobní domluvě můžeme vzorky dovést přímo k vám domů pro vaše naprosté pohodlí.

 

„Co vše o vás můžeme očekávat?“

Zabýváme se řešením interiérů od počáteční skici přes kvalitní vlastní výrobu až po konečnou realizaci. Vytváříme interiéry na klíč. Zajistíme pro vás:

 

„To je škoda, že jsme vás nepotkali dříve.“

Každý den se zdokonalujeme, pracujeme nad vnitřním chodem firmy i nad prezentací firmy veřejnosti. Zevrubně pracujeme nad naší marketingovou strategií a snažíme se své působení rozšiřovat po celé republice. Vážíme si vaší zpětné vazby a snažíme se vždy chyby napravit.