Příběh o touze. Příběh TauerHabitat

 

„Na počátku našeho příběhu byla touha. Směřovala nás i naše kroky. Od snů, dílčích nápadů, kdy naše vize dostávaly své první hmatatelné obrysy… Přes jednotlivé skicy tužkou… Až po finálně vytvořené jedinečné interiéry. Těch je již dnes na 1 285. Tato touha nás žene stále dál. Za dalšími nádhernými interiéry. 

Ano, právě ona touha dávala směr i celému procesu výroby designových kousků z naší dílny, dílny TauerHabitat. Nutila nás respektovat jedinečný tvar užitých materiálů a propůjčovat jim druhý život. Užitnou hodnotu pro vás a váš domov. Její mocnou sílu jsme vždy přijímali s vděkem a respektem. Dobře víme, že vytvářet nadčasové zařízení domova vyžaduje notnou pokoru. Znalosti. Um. Odborné zkušenosti.

Tato touha má svůj konkrétní rozměr: Být nejlepší a to nejlepší, co umíme, promítat právě do své práce. Dělat řemeslo jedinečným způsobem, s respektem k přírodě a používaným materiálům. Díky své poctivě odváděné práci vnímáme vytvářený prostor ve všech jeho souvislostech. Přijměte proto naše pozvání tvořit – tvořit společně, a vdechnout i Vašemu interiéru jeho specifické kouzlo. Kouzlo domova, kam se budete vždy a opakovaně rádi vracet.“

– Jiří Tauer