Nezávazná konzultace

Klíčem k dobrému interiérovému designu je pochopení duše klienta a esence prostoru. Osobní a individuální přístup ke klientům a jejich spokojenost je pro nás vždy na prvním místě. Se štábem profesionálních designerů každý den plníme přání o krásném a pohodlném bydlení našich zákazníků. Ale to by nebylo možné bez osobního seznámení. 

Při našem prvním setkání nám sdělíte svou představu a společně najdeme styl, který se Vám bude líbit. Je důležité si ujasnit Vaše potřeby, ale také problémy, které jsou třeba v interiéru vyřešit. Vaše představy a přání se změní v konkrétní zadání, které je prvním a jedním z nejdůležitějších úkolů pro designera.

Vysvětlíme Vám postup naší práce, ukážeme Vám jaké výstupy našim klientům předkládáme a následně Vám předložíme orientační cenovou nabídku prací.

 

V rámci nezávazné konzultace:
  • probereme, jaký styl interiéru by se Vám líbil,
  • vysvětlíme Vám postup naší práce,
  • vytvoříte si představu o námi poskytovaných službách,
  • dozvíte se orientační cenovou nabídku.

NÁVRHY
BYTOVÝCH INTERIÉRŮ

Skloubíme pohodlí, funkčnost a styl vašeho osobního bydlení do jednoho harmonického celku. Od počáteční skicy přes kvalitní grafickou vizualizaci až po konečnou realizaci. Vaše bydlení řeší profesionálové.

NÁVRHY
KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ

Zabýváme se interiérovými řešeními i pro komerční potřeby. Návrhy vypracováváme tak, aby co nejvíce vyhovovaly Vašim potřebám na pracovišti a současně aby reprezentovaly Vaši firmu. Za naši dlouholetou praxi jsme realizovali návrhy kanceláří, kaváren a restaurací, obchodů, wellness prostorů, hotelů a mnoho dalších.